Biz Kimiz?

Bir yola koyulduk.

Hedefimiz çok açık. Ülkemizde ve özelinde bölgemizde nitelikli ve kaliteli iş gücü piyasası (çalışma alanı) yaratılmasına katkı sağlamak.

Biliyoruz ki yolumuzun en büyük kavşağında iş arayanlar, işverenler ve insan kaynakları profesyonellerinin yolları kesişiyor ve yine biliyoruz ki “Yol birlikte yürümek içindir”. Tüm meslek profesyonellerini, girişimcileri, üniversite öğrencilerini, akademisyenleri ve gönüllüleri aynı çatı altında toplayıp hedefimize yürüme niyetindeyiz.

Yapacağımız çalışmalar insan kaynakları profesyonellerinin gelişimini sağlayacak, iş arayanların yetkinliklerini geliştirecek, işveren ve girişimcilerimize ise iyi uygulamalar konusunda ışık tutacaktır. Dedik ya, nihai hedef belli! Daha kaliteli ve nitelikli iş gücü piyasası.

Valizimiz de değerlerimizle dolu; şeffaflık, sürekli gelişim, eşitlik, topluma hizmet, mesleki dayanışma.

Yolda olmak, hedefe varmak kadar kutsaldır. Çıktığımız bu yolda sağlam adımlarla yürüyeceğimize ve hedefimize varacağımıza eminiz. Eminiz, çünkü çok iyi yol arkadaşlarımız var, eminiz çünkü çok sağlam değerlerimiz var, eminiz çünkü toplumun her kesimine dokunabilme gücümüz var, eminiz çünkü amacımıza hizmet eden projelerimiz var, eminiz çünkü çok yetkin üyelerimiz, paydaşlarımız, gönüllülerimiz var.

Peki yürüyeceğimiz bu yolda sen de bize yol arkadaşlığı yapmaya ne dersin?

Üyelik başvurunu bekliyoruz.

Hedef Kitlemiz

Çalışma alanı insan Kaynakları Yönetimi ile ilgili olan İnsan Kaynakları Profesyonelleri, Girişimcileri, Üniversite Öğrencileri ve Akademisyenler

Amacımız: Ülkemizde çalışma alanı insan yönetimi ile ilgili olan tüm profesyonelleri, girişimcileri, üniversite öğrencilerini ve akademisyenleri ortak bir çatı altında toplamak.

VİZYON

Ortak değerler çerçevesinde paydaşlarına katma değer sağlayan , insan kaynakları alanındaki yeniliklere öncü bir platform olmak.

MİSYON

Çalışma alanı İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili olan; İnsan Kaynakları Profesyonelleri, girişimciler ve akademisyenler arasında iş birliğini artırarak mesleki gelişim ve paylaşımlarına katkı sağlamak.

Başa dön