Deniz Ergen ile Liderlik Eğitimi

TARİH

PAYLAŞ

BİZİ TAKİP ET

Derneğimiz tarafından düzenlenen liderlik eğitim programında üyelerimiz bir araya geldi. Üyelerimize eğitimi vermek üzere İstanbul’dan konuk olarak Yönetici ve Sistem Koçu Deniz ERGEN destek oldu. Eğitimimize sponsor olarak Adana Seyhan Oteli ev sahipliği yaptı. Adana Seyhan Oteli yetkililerine, katkı sağlayan eğitmenlerimize ve eğitimi organize eden üyelerimize teşekkür ederiz.

Deniz Ergen Kimdir?

Yönetici ve Sistem Koçudur. Sistem yaşantısındaki bireyler; bireysel değerler ve sistem değerleri arasındaki ilişkiler, bu değerler arasındaki makasları yönetebilme iradesi başta olmak üzere tüm birey-kurum ilişki seviyeleri üzerine çalışır.

ORSC- Örgütsel İlişki Sistemleri Koçluğu uygulayıcısıdır. Bir sistemde var olan ilişkiler arası zekanın ve sistemdeki herkesin birlikte oluşturduğu yapının tüm bireylerce anlaşılmasına; bu anlayışa göre daha doğru yaşayabilme çalışmalarına rehberlik eder. Yöneticilerle yaptığı birebir çalışmalarında ve takım atölyelerinde; anda olabilme, değişim farkındalığı, uyumlanabilme-model oluşturma döngüsü, kapasite-sonuç ilişkisi ve potansiyeli açığa çıkarma sorumluluğu, karar verme ve takım yönetimi ana konularıdır.

Güçlü duruşların; güçlü Zihin-Kalp-Vücut ilişkileri ve tüm zekaların dengeli dağılımıyla mümkün olduğu temel görüşüne inanır.  Ergen’e göre başarılı yöneticilik; bugünün hız, karmaşa ve sürekli bilinmezlik sunan yapısına; öngörü, çeviklik ve uyumlanabilmeyle karşılık verebilme yetkinliklerine sahip olmayı gerektirir. Ezberlenmiş kalıpları bırakarak; belirsizlikten yeniyi ve fırsatı yaratabilme bu yetkinliklerle mümkündür.

Ergen’in hayali; gelişim planı olan ve yüksek ilham verme hedefi taşıyan mümkün olduğunca çok lider yetişmesine katkı sağlamaktır.

Öncesinde Para ve Sermaye Piyasalarında farklı yönetim kademelerinde çalışmıştır. On yedi yıl bankacılık yapmış olan Ergen; son olarak Finansbank A.Ş Perakende Bankacılık Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı Görevinde bulunmuştur.

Deniz Ergen ile Liderlik Eğitimi

DAHA
FAZLA

Başa dön