Profesyonel Koçluk Eğitimi

Profesyonel Koçluk Eğitimi

Yinkader Etkinlik

TARİH

20.02.2024

SAAT

19:30-22:30

LOKASYON

Microsoft Teams

ÜCRET

-

Uluslararası Akredite (ACCT) Profesyonel Koçluk eğimimiz 20 Şubat 2024’te başlıyor. Pin Akademi Kurucusu Profesyonel Koç/Eğitmen Caner PALANDÖKENLER tarafından verilecek eğitime sizleri de bekliyoruz.

Toplam 63 saat sürecek ve online olarak yapılacak eğitimimiz için başvuru formuna ve detaylara linkten ulaşabilirsiniz.

Neler Öğreneceksiniz ?
Aktif ve derinlemesine dinleme yapabilmek, kişi-konu ayrımı yaparak soruna yaratıcı çözüm bulabilmek. Şekillendirici geri bildirim yapabilmek. Açık uçlu, güçlü soru sorabilmek. Beden dilini okuyabilmek. Etkin beden dili kullanabilmek. Güçlü ve zayıf yönlere yönelik farkındalığını arttırabilmek. Değerlerini ve hedeflerini tespit edebilmek. Liderlik ve motivasyon teorilerini öğrenmek .Zaman yönetimini koçlukla desteklemek. Hedef bazlı planlama yapabilmek. Koçluğun etik kurallarını ve gerçek uygulamalarını öğrenmek. Tüm koçluk yetkinlikleri ve yöntemleri öğrenmek. Hedefe yönelik güçlü soru sorabilmek. Kızdırmadan geri bildirim vermek. Koçluk duruşunu sergileyebilmek.

Kimler İçin ?
Profesyonel gelişimlerini ve değişimi hedefleyen yöneticiler, insan kaynakları profesyonelleri, eğitmen ve öğretmenler, danışmanlar ve kişisel gelişim hedefleyen bireyler için geliştirilmiştir.

Profesyonel Koçluk Eğitimi

DAHA
FAZLA

Başa dön