YİNKADER Staj Programı

Son Başvuru Tarihi

-

YİNKADER Staj Programı Nedir?

Hedef kitlesi işverenler ve üniversite öğrencileri olan YİNKADER Staj Programı, kendini daha iyi tanıyan, anlayan, gelecekte yaptığı işten mutlu olan ve bu şekilde daha verimli ve üretken bir iş gücü yaratmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla Şirketler ile üniversite öğrencileri ile bir araya gelecek, İK alanında ilgi, beceri, yetenek ve motivasyona sahip olan öğrenciler ile şirketlerin eşleşmeleri sağlanacaktır.

YİNKADER Staj Programı ile;
üniversite öğrencilerinin kariyer yolculuklarına eşlik edip onların kendilerini keşfetmesine ve daha nitelikli insan kaynakları profesyonelleri yetiştirerek işverenlerin stajyer arama ve adayları yetiştirme sürecinde zamanlarını daha verimli kullanmalarını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Staj programımız şirketlere beklentilerine uygun stajyer adaylarını yönlendirirken üniversite öğrencilerine de iş hayatına en kısa sürede adapte olmalarını sağlamak adına eğitim modülüyle öğrencilere destek olmaktadır.

Bu kapsamda üniversite öğrencilerinin kariyer yolculuğunu keşfetmelerine yardımcı olmak ve hayatlarına iz bırakmak isteyen tüm işverenler için başvurularımız açılmıştır! Sizler de şirketinizi bir adım daha ileri götürmek ve geleceğin İK profesyonellerine yol göstermek isterseniz hemen başvurmayı unutmayın !

YİNKADER Staj Programı

DAHA
FAZLA

Başa dön