Toros Tarım Akdeniz Bölge Müdürlüğü’ne Ziyaret

Toros Tarım Akdeniz Bölge Müdürlüğü’ne Ziyaret

TARİH

PAYLAŞ

BİZİ TAKİP ET

Yenilikçi İnsan Kaynakları Derneği olarak, sektörünün en büyük kuruluşlarından olan Toros Tarım’ın Akdeniz Bölge Müdürlüğü’nü, üyemiz Hakan Bey’in nazik davetleriyle Yönetim Kurulu Başkanımız Ergin Koluman, Genel Sekreterimiz Gülçin Yağan, Yönetim Kurulu Üyemiz Erhan Çoban ile birlikte ziyaret ettik.


Kurul üyelerimiz, Hakan Bey ile şirketi gezerek şirket hakkında bilgi edinme fırsatı buldu. Başkanımız Ergin Bey, tarafımızca yürütülen ve İnsan Kaynakları alanında kendini yetiştirmek isteyen adaylar için başlattığımız, “İnsan Kaynakları Yetiştirme Programı” adlı sosyal sorumluluk projemizden bahsederek Hakan Bey’in, projemiz hakkındaki görüşlerini aldı.


Hakan Bey, projemizi ilgiyle takip ettiğini ve sürecin bölgemiz için çok faydalı olduğunu, gerekli olması durumunda seve seve projemize destek vereceğini belirtti. Aynı zamanda Yönetim Kurulu üyelerimiz, Toros Tarım Akdeniz Bölge Müdürlüğü’nün İnsan Kaynakları Yönetimine dair görüş ve fikirlerini iletip iyi uygulamalar üzerine sohbet etti. Üyemiz Hakan Bey, bölgemizin üniversitelerinde bu alanda, lisans ve yüksek lisans programlarının mevcut olmadığını belirtti. Yönetim Kurulumuz, YİNKADER’ in, konuyla ilgili olan alanda, en yakın zamanda gerekli girişimlerde bulunacağını belirtti.


Bunlara ek olarak, muhtemel asgari ücret zammına yönelik zam oranı beklentisini ölçmek adına, Yönetim Kurulu üyemiz Erhan Çoban tarafından yürütülen araştırmanın verileri, Hakan Bey ile paylaşılarak değerlendirilmelerde bulunuldu ve gerçekleşen asgari ücret zammının ne gibi etkiler yaratabileceğine dair tartışmalar yürütüldü.


Toros Tarım İK Uzmanı Hakan Bey’e nazik daveti için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Toros Tarım Akdeniz Bölge Müdürlüğü’ne Ziyaret

DAHA
FAZLA

Başa dön
Instagram
LinkedIn
Twitter